Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Start rekrutacji na studia!

Start rekrutacji na studia!

We wtorek, 4 czerwca 2019 o godzinie 12:00 rozpoczęła się rejestracja na wszystkie studia drugiego stopnia (magisterskie), a także pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie prowadzone w języku polskim w roku akademickim 2019/2020.

Jeśli jesteś zainteresowany kontynuacją studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim, aby ubiegać się o przyjęcie na nie, powinieneś założyć konto w systemie ERK na stronie www.erk.uj.edu.pl, dokonać rejestracji na wybrane studia i spełnić warunki wymagane do jej potwierdzenia – wnieść opłatę rekrutacyjną i, w niektórych przypadkach, przesłać dokumenty wymagane przy rejestracji. Pamiętaj, że jeśli zakładałeś rekrutacyjne konto ERK kilka lat temu, to zostało ono usunięte i musisz założyć je ponownie.

Więcej informacji na temat procesu rekrutacji na studia magisterskie w Uniwersytecie Jagiellońskim znajdziesz na stronie Rekrutacji na studia: przewodnik krok po kroku.

Rekrutacja potrwa do:

Kompletny harmonogram rekrutacji dostępny jest w kartach poszczególnych studiów w systemie ERK oraz na stronie Rekrutacji na studia: terminy.

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów formalnych, wymaganych dokumentów dostępne są w kartach studiów na stronie systemu ERK w katalogu na rok akademicki 2019/2020. Jednocześnie informujemy, że wystartowała rekrutacja na wszystkie studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie prowadzone w języku polskim. Jeśli jesteś cudzoziemcem (kandydatem bez polskiego obywatelstwa), obowiązują Cię inne terminy oraz zasady rekrutacji, przejdź na stronę: rekrutacja.uj.edu.pl/cudzoziemcy. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji na Studia.

Zapraszamy do rejestracji na studia w UJ!