studenci doktoranci

Ankieta "Cyfrowy uniwersytet - obawy, oczekiwania, nadzieje"

22.06.2022
Przedstaw swoje zdanie o nauce zdalnej, weź udział w badaniu.
więcej o Ankieta "Cyfrowy uniwersytet - obawy, oczekiwania, nadzieje"

09.06.2022
Pierwsza tura naboru wniosków, przeznaczona dla studentów kontynuujących naukę na tym samym stopniu studiów, rozpocznie się 15 czerwca i potrwa do 5 lipca.
więcej o Harmonogram wnioskowania o miejsce w domu studenckim na rok akademicki 2022/2023 - studenci
doktoranci

08.06.2022
Doktoranci, którzy chcą otrzymać miejsce w akademiku powinni uzupełnić wniosek w USOSweb. Nie ma konieczności składania wniosków w formie papierowej.
więcej o 15 czerwca br. rozpocznie się I tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w Domu Doktoranta

Ocena Zajęć Dydaktycznych 2021/2022, semestr II

07.06.2022
Gorąco zachęcamy do udziału w Ocenie Zajęć Dydaktycznych kursów prowadzonych w II semestrze i całorocznych w roku akademickim 2021/2022.
więcej o Ocena Zajęć Dydaktycznych 2021/2022, semestr II

02.06.2022
Ministerstwo Edukacji i Nauki zaprasza studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego do udziału w ogólnoeuropejskim badaniu warunków studiowania i życia studentów. Zachęcamy do uzupełnienia ankiety.
więcej o EUROSTUDENT – podziel się swoją historią i doświadczeniami. Weź udział w badaniu
Stypendia
aktualności studenci

Ogłoszenie wyników konkursu o stypendium ministra dla studentów

01.04.2022
W roku akademickim 2021/2022 stypendium ministra za znaczące osiągnięcia otrzymało 51 studentów UJ. Stypendium wynosi 17 000 zł i jest wypłacane jednorazowo.
Studenci, którzy otrzymali stypendium powinni złożyć stosowne oświadczenie.
więcej o Ogłoszenie wyników konkursu o stypendium ministra dla studentów