studenci doktoranci

Funkcjonowanie Uniwersytetu Jagiellońskiego do 11 kwietnia 2021 r.

26.03.2021
Rektor UJ określił zasady funkcjonowania w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, które zakładają m.in. wstrzymanie zakwaterowania nowych osób w domach studenckich, zakaz odwiedzin przez gości zewnętrznych w domach studenckich.
więcej o Funkcjonowanie Uniwersytetu Jagiellońskiego do 11 kwietnia 2021 r.
stypendium uj

Ostatni dzień naboru zgłoszeń do Stypendium UJ

15.03.2021
15 marca upływa termin nadsyłania zgłoszeń do Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego - zachęcamy do udziału!
więcej o Ostatni dzień naboru zgłoszeń do Stypendium UJ
aktualności

01.03.2021
W dniu 26 lutego 2021 r. ustalona została wysokość progów oraz kwot stypendium socjalnego na semestr letni roku akademickiego 2020/2021. Tego samego dnia odbyły się posiedzenia komisji, na których studentom i doktorantom przyznano stypendia socjalne na drugi semestr.
więcej o Ustalenie wysokości progów i kwot oraz przyznania stypendium socjalnego na semestr letni 2020/2021
aktualności

Ogłoszenie wyników konkursu o stypendium ministra dla studentów

24.02.2021
W roku akademickim 2020/2021 stypendium ministra za znaczące osiągnięcia otrzymało 60 studentów UJ. Stypendium wynosi 17 000 zł i jest wypłacane jednorazowo. Studenci, którzy otrzymali stypendium powinni złożyć stosowne oświadczenie.
więcej o Ogłoszenie wyników konkursu o stypendium ministra dla studentów
studenci

Podania dotyczące toku studiów w USOSweb - pilotaż

04.02.2021
W ramach pilotażu na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej od 4 lutego 2021 r. studenci mają możliwość składania podań dotyczących toku studiów w systemie USOSweb. Rozwiązanie to umożliwia złożenie podania i uzyskanie rozstrzygnięcia z wyeliminowaniem dokumentów papierowych.
więcej o Podania dotyczące toku studiów w USOSweb - pilotaż
studenci

14.01.2021
W semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 kształcenie na Uniwersytecie Jagiellońskim będzie prowadzone w formie kształcenia zdalnego, z wyjątkiem zajęć, które nie mogą być zrealizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość i które będą odbywać się na zasadach dotychczasowych z zachowaniem reżimu sanitarnego.
więcej o Informacje o sposobie prowadzenia zajęć na poszczególnych Wydziałach – semestr letni roku akademickiego 2020/2021