studenci

Zaproszenie do udziału w badaniach

25.06.2020
Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz z Uniwersytetu Cantabria w Hiszpanii zapraszają do udziału w dziesięciominutowym badaniu online na temat wpływu COVID-19 na samopoczucie.
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniach
studenci doktoranci

Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich

01.06.2020
Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ w porozumieniu z władzami Uniwersytetu oraz zarządzającymi domami studenckimi opracowała wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich uwzględniające zalecenia MNiSW oraz GIS.
więcej o Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich

19.05.2020
W USOSweb dostępny jest wniosek o przyznanie zapomogi z Funduszu wsparcia dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. O wsparcie mogą ubiegać się studenci i uczestnicy studiów doktoranckich, którzy nie są uprawnieni do zapomogi z Funduszu Stypendialnego.
więcej o Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego
studenci

Komunikaty dziekanów – strona informacyjna

06.05.2020
W chwili obecnej trwa przygotowanie strony informacyjnej, na której publikowane będą najważniejsze komunikaty dziekanów wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego związane z czasowym ograniczeniem funkcjonowania uczelni w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
więcej o Komunikaty dziekanów – strona informacyjna
studenci doktoranci

Zasady odpłatności za miejsce w domu studenckim obowiązujące od maja 2020 r.

04.05.2020
Przedstawiamy informację na temat warunków, które należy spełnić, aby skorzystać z możliwości wniesienia obniżonej opłaty za zajmowane miejsce w domu studenckim.
więcej o Zasady odpłatności za miejsce w domu studenckim obowiązujące od maja 2020 r.
studenci doktoranci stypendia

07.04.2020
Do 30 września 2020 r. studenci i doktoranci ubiegający się o zapomogę lub stypendium dla osób niepełnosprawnych mogą składać wniosek i dokumentację jedynie w wersji elektronicznej.
więcej o Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych