studenci

Planujesz studia magisterskie? Obroń się najpóźniej w lipcu!

10.05.2019
Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w 2019 roku podstawowa rekrutacja na studia II stopnia (uzupełniające magisterskie) będzie prowadzona w Uniwersytecie Jagiellońskim według harmonogramu czerwcowo-lipcowego
więcej o Planujesz studia magisterskie? Obroń się najpóźniej w lipcu!

Praktyki w Centrum Wsparcia Dydaktyki

10.05.2019
Centrum Wsparcia Dydaktyki poszukuje studentki i studentów na praktyki. Dowiedź się, czym się zajmujemy i jak się zgłosić.
więcej o Praktyki w Centrum Wsparcia Dydaktyki
studenci doktoranci

Stypendium ministra dla studentów i młodych naukowców

08.05.2019
Informujemy, że od roku akademickiego 2019/2020 stypendium ministra będzie przyznawane na podstawie ustawy z 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz właściwego rozporządzenia. Studenci mogą ubiegać się o przyznanie stypendium ministra, natomiast doktoranci o stypendium ministra dla młodych naukowców.
więcej o Stypendium ministra dla studentów i młodych naukowców
studenci doktoranci

26.04.2019
więcej o Organizacja pracy Działu Spraw Studenckich w dniach 29-30 kwietnia oraz 2 maja 2019 r.

24.04.2019
więcej o Wzór wniosku o skreślenie z listy studentów UJ z powodu złożenia rezygnacji ze studiów do pobrania

Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy

03.04.2019
Zachęcamy wszystkich studentów do udziału w Targach Pracy w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia, podczas których będzie można sprawdzić aktualne oferty pracy, skonsultować dokumenty aplikacyjne i spotkać się z pracodawcami.
więcej o Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy