Wniosek o akademik – studenci cudzoziemcy rozpoczynający naukę na UJ

06.07.2020
Do 9 lipca trwa nabór wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim dla studentów-cudzoziemców, którzy w roku akademickim 2020/2021 po raz pierwszy podejmą naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Wniosek o akademik – studenci cudzoziemcy rozpoczynający naukę na UJ
studenci stypendia

Atrakcyjne stypendia na Wydziale Chemii UJ

06.07.2020
Zapraszamy studentów i kandydatów na kierunki studiów prowadzone przez Wydział Chemii do zapoznania się z dodatkową ofertą stypendialną projektu SciMat finansowanego w ramach konkursu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.
więcej o Atrakcyjne stypendia na Wydziale Chemii UJ
studenci

Zaproszenie do udziału w badaniach

25.06.2020
Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz z Uniwersytetu Cantabria w Hiszpanii zapraszają do udziału w dziesięciominutowym badaniu online na temat wpływu COVID-19 na samopoczucie.
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniach
studenci doktoranci

Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich

01.06.2020
Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ w porozumieniu z władzami Uniwersytetu oraz zarządzającymi domami studenckimi opracowała wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich uwzględniające zalecenia MNiSW oraz GIS.
więcej o Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich
studenci doktoranci

19.05.2020
W USOSweb dostępny jest wniosek o przyznanie zapomogi z Funduszu wsparcia dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. O wsparcie mogą ubiegać się studenci i uczestnicy studiów doktoranckich, którzy nie są uprawnieni do zapomogi z Funduszu Stypendialnego.
więcej o Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego

Komunikaty dziekanów – strona informacyjna

06.05.2020
W chwili obecnej trwa przygotowanie strony informacyjnej, na której publikowane będą najważniejsze komunikaty dziekanów wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego związane z czasowym ograniczeniem funkcjonowania uczelni w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
więcej o Komunikaty dziekanów – strona informacyjna