Przyznanie miejsc w domach studenckich w dodatkowej turze

Informujemy, że 2 października 2018 r. Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ przyznała miejsca w domach studenckich na rok 2018/2019 w dodatkowej turze.

2 października 2018 r., w trakcie dyżuru Uczelnianej Komisji Ekonomicznej Samorządu Studentów UJ zostały przyznane miejsca w domach studenckich na rok akademicki 2018/2019. Wyniki przyznań można sprawdzić w szczegółach wniosku o przyznanie miejsca w domu studenckim w systemie USOSweb w zakładce: DLA WSZYSTKICH => WNIOSKI. Osoby, którym zostało przyznane miejsce, a które nie zakwaterują się do 5 października, stracą przyznane miejsce.

Osoby, które chcą zamieszkać w domu studenckim, powinny złożyć wniosek o przyznanie miejsca w domu studenckim na dyżurze Uczelnianej Komisji Ekonomicznej Samorządu Studentów UJ. Dyżury UKE odbywać się będą w każdy poniedziałek (z wyłączeniem dni wolnych od zajęć dydaktycznych oraz dni, w których dyżury zostaną odwołane ze stosownym wyprzedzeniem), w godzinach 18:00-20:00, w siedzibie Samorządu Studentów UJ, ul. Czapskich 4, p. 22. Najbliższy dyżur Uczelnianej Komisji Ekonomicznej odbędzie się 8 października.

Studenci UJ powinni złożyć wniosek uzupełniony i wydrukowany z systemu USOSweb. Wzór wniosku dla studentów innych uczelni można znaleźć tutaj.

Lista najlepszych absolwentów roku akademickiego 2018/2019
Organizacja pracy Działu Spraw Studenckich w dniach 29-30 kwietnia oraz 2 maja 2019 r.
Wzór wniosku o skreślenie z listy studentów UJ z powodu złożenia rezygnacji ze studiów do pobrania
Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim 2018/2019 (nie dotyczy UJCM)