Nabór wniosków o przyznanie świadczeń pomocy materialnej

Przypominamy, że trwa nabór wniosków o przyznanie świadczeń pomocy materialnej na rok 2018/2019.

Przypominamy, że trwa nabór wniosków o przyznanie świadczeń pomocy materialnej na rok akademicki 2018/2019. Terminy składania wniosków upływają:

•  30 września – stypendium socjalne na semestr zimowy 2018/2019,
•  20 października – stypendium rektora dla najlepszych studentów,
•  30 września – stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2018/2019.

Wniosek należy zarejestrować w systemie USOSweb (zakładka DLA WSZYSTKICH => WNIOSKI), a następnie wydrukowany wniosek dostarczyć do wydziałowego koordynatora pomocy materialnej. Dane osobowe i kontaktowe koordynatora, do którego należy złożyć wniosek, można znaleźć w systemie USOSweb w zakładce DLA STUDENTÓW => OBSŁUGA.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.studiuje.uj.edu.pl/studenci/pomoc-materialna.

Lista najlepszych absolwentów roku akademickiego 2018/2019
Organizacja pracy Działu Spraw Studenckich w dniach 29-30 kwietnia oraz 2 maja 2019 r.
Wzór wniosku o skreślenie z listy studentów UJ z powodu złożenia rezygnacji ze studiów do pobrania
Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim 2018/2019 (nie dotyczy UJCM)