Doręczanie decyzji dotyczących stypendium socjalnego

21 i 22 lutego br. w USOSweb zostały udostępnione decyzje Komisji Stypendialnej dla Studentów UJ w sprawie stypendium socjalnego na semestr letni.

Stypendium socjalne zostało przyznane na okres 5 miesięcy – od marca do lipca 2024 r. W kolejnych dniach będą udostępniane pozostałe decyzje, w tym wydane przez komisję Collegium Medicum.

Odbiór decyzji

Na adres e-mail podany na wniosku wysyłane jest powiadomienie o możliwości odbioru decyzji wraz z instrukcją. Udostępnione decyzje znajdują się w USOSweb, zakładka "Dla wszystkich", a tam po lewej stronie "Lista pism administracyjnych".

Decyzję można odebrać także w aplikacji mUSOS.

Wypłata

Stawki stypendium socjalnego

Wypłata stypendium osób, których wniosek został pozytywnie rozpatrzony przez Komisję i które odbiorą decyzję stypendialną do 7 marca, zostanie zlecona 15 marca. Kolejny termin wypłaty to 29 marca.