Stypendium rektora dla doktorantów

Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendium rektora dla doktorantów na rok akademicki 2020/2021. Nabór wniosków dla studentów zostanie ogłoszony wkrótce.

W USOSweb w zakładce Dla wszystkich=>Wnioski, do 20 października br. dostępny jest wniosek o przyznanie stypendium rektora dla doktorantów.

Wniosek należy uzupełnić, własnoręcznie podpisać, a następnie wysłać do koordynatora ds. stypendialnych na danym wydziale lub na adres: Uniwersytet Jagielloński, ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków, z dopiskiem nazwy wydziału na kopercie.

Prosimy o wysyłanie wniosków pocztą, na spotkania osobiste zapraszamy jedynie w szczególnie uzasadnionych przypadkach.

Stypendium przyznawane jest w przypadku spełniania co najmniej jednego z kryteriów:

• postępów w pracy naukowej
  • postępów w przygotowaniu rozprawy doktorskiej
  • szczególnego zaangażowania w pracy dydaktycznej
  • bardzo dobrych wyników egzaminów objętych programem studiów doktoranckich.

Szczegółowe kryteria oraz sposób dokumentowania osiągnięć określa rada danego wydziału.

Wnioski o przyznanie stypendium ministra dla studentów
Wysokość dochodu z gospodarstwa rolnego w roku 2019
Rektorski Fundusz Stypendialny dla Olimpijczyków