Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat zajęć w krótkich, anonimowych ankietach – miej wpływ na jakość kształcenia!

Gorąco zachęcamy do udziału w Ocenie Zajęć Dydaktycznych kursów prowadzonych w I semestrze w roku akademickim 2023/2024. W badaniu mogą uczestniczyć wszystkie osoby studiujące na Uniwersytecie Jagiellońskim, w tym doktoranci/doktorantki oraz słuchacze/słuchaczki studiów podyplomowych. Ocenie podlegają pracownicy i pracownice naukowo-dydaktyczni i dydaktyczni, którzy prowadzili zajęcia zakończone w danym semestrze akademickim. Badanie potrwają do 26 lutego 2024 roku.

Wyniki ankiet i Wasze komentarze trafią nie tylko do prowadzących zajęcia, ale też do władz jednostek i Uniwersytetu. Dzięki Waszej opinii nauczyciele akademiccy będą mogli doskonalić swoje zajęcia, a władze Uniwersytetu nagrodzić najwyżej ocenione przez Was osoby.

Ankiety są dostępne w USOSweb pod adresem: jakosc.uj.edu.pl/ankiety, a także w aplikacji Mobilny USOS UJ (do pobrania przez Google Play lub App Store).

Więcej informacji na temat Oceny Zajęć Dydaktycznych dostępnych jest na tej stronie.