Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

Akcja "Szczepimy się" – możliwość skorzystania ze szczepień wykonywanych na terenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, na które można było umówić się za pośrednictwem Uczelni – została zakończona.

Jednocześnie, w trosce o wspólne bezpieczeństwo, zachęcamy wszystkich studentów i studentki, doktorantów i doktorantki do szczepień przeciw Covid-19 w ramach bezpłatnych szczepień populacyjnych w innych punktach szczepień: www.gov.pl/web/szczepimysie

Masz dość siedzenia w domu sam przed komputerem? Zaszczep się i spotkajmy się ponownie w murach Uczelni w nowym roku akademickim!

Wszystkich studentów i studentki, doktorantów i doktorantki Uniwersytetu Jagiellońskiego (w tym cudzoziemców) informujemy o możliwości skorzystania ze szczepień wykonywanych na terenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, na które można umówić się za pośrednictwem Uczelni przy pomocy Uniwersyteckiego Systemu Rezerwacyjnego. Szczepienia wykonywane będą preparatem firmy Pfizer.

Szczegółowe informacje o szczepieniach oraz link do rejestracji znaleźć można w wiadomości mailowej w poczcie uniwersyteckiej.


Przeczytaj: Stanowisko Zgromadzenia Plenarnego KRASP w sprawie promocji programu szczepień przeciw COVID-19