Wnioski o stypendium doktoranckie i zwiększenie stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej na rok 2019/2020 - uczestnicy studiów doktoranckich UJ bez CM

4 września br. rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendium doktoranckiego oraz zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej w roku akademickim 2019/2020 (nie dotyczy szkół doktorskich).

Wniosek należy wypełnić i zarejestrować w systemie USOSweb (zakładka DLA WSZYSTKICH => WNIOSKI), a następnie wydrukowany wraz załącznikami doręczyć do sekretariatu właściwej jednostki do 20 września 2019 r. W przypadku osiągnięć przypadających na okres od momentu złożenia wniosku do 30 września br. będzie istniała możliwość uzupełnienia wniosku do 30 września br.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Kalendarz kwaterowania w domach studenckich na rok 2019/2020
Wysokość dochodu uprawniająca do otrzymania kredytu studenckiego w roku akademickim 2019/2020
Wnioski o miejsce w domu studenckim na rok 2019/2020 - doktoranci UJ bez CM
Stypendium ministra dla studentów i młodych naukowców