Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Student/doktorant
będący rodzicem

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

MAMY przestrzeń i dla TATY

Wiemy, że nie jest łatwo pogodzić naukę i opiekę nad dzieckiem. Ufamy, że dzięki tej zakładce zdobędziecie informacje o ofercie Uniwersytetu Jagiellońskiego adresowanej do studentek, studentów, doktorantek i doktorantów będących rodzicami. Znajdziecie tu najważniejsze informacje na temat toku studiów i pomocy finansowej, którą mogą otrzymać studiujący rodzice. Zebraliśmy także w jednym miejscu informacje dotyczące przestrzeni przyjaznej studiujacym rodzicom. Zależy nam na tym, aby rodzicielstwo nie było kojarzone z wykluczeniem ze wspólnoty studenckiej, przerwaniem toku studiowania lub ukrywaniem faktu bycia rodzicem.

Zależy nam, żebyś mogła/ mógł zapewnić swojemu dziecku kontakt z Tobą, jako rodzicem, a jednocześnie, byś mogła/ mógł się uczyć lub prowadzić prace naukową. Jeśli jesteś studiującym rodzicem i masz uwagi dotyczące bieżącej oferty Uniwersytetu Jagiellońskiego w tym zakresie lub uważasz, że studiującym rodzicom przydałaby się inna forma wsparcia, zapraszamy do kontaktu: bezpieczny.student@uj.edu.pl.

Uniwersytet Jagielloński znalazł się w gronie dziewięciu laureatów konkursu „Uczelnia Przyjazna Rodzicom". Kapituła Konkursowa postanowiła przyznać Uniwersytetowi tytuł "Uczelni Przyjaznej Rodzicom", za tworzenie przestrzeni przyjaznej dla rodziców studiujących i pracujących naukowo oraz wdrażanie rozwiązań, które sprzyjają godzeniu życia rodzinnego z nauką i pracą. Dziękujemy! :)

Więcej: certyfikat

PAP Nauka o naszym sukcesie

Post na Facebook'u Uniwersytetu Jagiellońskiego