Ubieganie się o miejsce w domu studenckim w trakcie roku akademickiego

06.10.2020
W systemie USOSweb została otwarta możliwość uzupełniania wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim UJ.
więcej o Ubieganie się o miejsce w domu studenckim w trakcie roku akademickiego

Elektroniczne zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

02.10.2020
W związku ze wzrostem ryzyka zarażenia wirusem SARS-CoV-2, wyjątkowo, na czas zawieszenia zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, została wprowadzona możliwość dokonania zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego po 26 r. życia drogą elektroniczną.
więcej o Elektroniczne zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

29.09.2020
Uroczyste rozpoczęcie 657. roku akademickiego w naszej uczelni odbędzie się w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

III tura wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim (studenci UJ)

21.09.2020
W systemie USOSweb rozpoczęła się III tura składania wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim. Potrwa do środy, 23 września.
więcej o III tura wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim (studenci UJ)

Zasady korzystania z domów studenckich UJ

21.09.2020
W związku z trwającą pandemią wirusa SARS-CoV-2 zostały wprowadzone zasady i procedury dotyczące kwaterowania i zamieszkania w domach studenckich UJ, uwzgledniające zalecenia GIS i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Zasady korzystania z domów studenckich UJ

Kwaterowanie w domach studenckich i Domu Doktoranta na rok akademicki 2020/2021

17.09.2020
Kwaterowanie w domach studenckich UJ rozpocznie się w poniedziałek, 21 września br. Zakwaterowanie jest możliwe po wcześniejszej rezerwacji terminu.
więcej o Kwaterowanie w domach studenckich i Domu Doktoranta na rok akademicki 2020/2021