Tydzień Q&A z pracodawcami

27.03.2020
Biuro Karier UJ zaprasza na sesje pytań i odpowiedzi online z przedstawicielami firm i instytucji.
więcej o Tydzień Q&A z pracodawcami

Ograniczenie funkcjonowania polskich uczelni przedłużone do 10 kwietnia

24.03.2020
Do 10 kwietnia 2020 r. pozostaje ograniczona działalność uczelni przez zawieszenie kształcenia studentów i doktorantów oraz ograniczenie obowiązku świadczenia pracy przez pracowników uczelni na ich terenie, z wyłączeniem przypadków, gdy jest to niezbędne do zapewnienia ciągłości funkcjonowania uczelni.
więcej o Ograniczenie funkcjonowania polskich uczelni przedłużone do 10 kwietnia

Opłaty za świadczone usługi edukacyjne

17.03.2020
Na mocy Zarządzenia Rektora UJ terminy wnoszenia opłat za świadczone usługi edukacyjne upływające w marcu 2020 roku zostają przedłużone do dnia 30 kwietnia 2020 roku.
więcej o Opłaty za świadczone usługi edukacyjne

Elektroniczne zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

12.03.2020
W związku ze wzrostem ryzyka zarażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz respektując apel Głównego Inspektora Sanitarnego o ograniczenie wyjść, wyjątkowo, na czas zawieszenia zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, została wprowadzona możliwość dokonania zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego po 26 r. życia drogą elektroniczną.
więcej o Elektroniczne zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

Zmiana terminu dyżuru Uczelnianej Komisji Ekonomicznej Samorządu Studentów UJ

25.02.2020
Od 3 marca 2020 r. włącznie dyżury Uczelnianej Komisji Ekonomicznej Samorządu Studentów UJ, w trakcie których można złożyć wniosek o przyznanie miejsca w domu studenckim, odbywać się będą w każdy wtorek w godzinach 17:00-19:00.
więcej o Zmiana terminu dyżuru Uczelnianej Komisji Ekonomicznej Samorządu Studentów UJ

21.02.2020
W dniu 21 lutego 2020 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ oraz Towarzystwem Doktorantów UJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na stypendia socjalne dla studentów i doktorantów na semestr letni 2019/2020.
więcej o Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020