Praktyki w Centrum Wsparcia Dydaktyki

10.05.2019
Centrum Wsparcia Dydaktyki poszukuje studentki i studentów na praktyki. Dowiedź się, czym się zajmujemy i jak się zgłosić.
więcej o Praktyki w Centrum Wsparcia Dydaktyki

Stypendium ministra dla studentów i młodych naukowców

08.05.2019
Informujemy, że od roku akademickiego 2019/2020 stypendium ministra będzie przyznawane na podstawie ustawy z 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz właściwego rozporządzenia. Studenci mogą ubiegać się o przyznanie stypendium ministra, natomiast doktoranci o stypendium ministra dla młodych naukowców.
więcej o Stypendium ministra dla studentów i młodych naukowców

26.04.2019
więcej o Organizacja pracy Działu Spraw Studenckich w dniach 29-30 kwietnia oraz 2 maja 2019 r.

24.04.2019
więcej o Wzór wniosku o skreślenie z listy studentów UJ z powodu złożenia rezygnacji ze studiów do pobrania

Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy

03.04.2019
Zachęcamy wszystkich studentów do udziału w Targach Pracy w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia, podczas których będzie można sprawdzić aktualne oferty pracy, skonsultować dokumenty aplikacyjne i spotkać się z pracodawcami.
więcej o Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy

Rejestracja na Tydzień Jakości Kształcenia

22.03.2019
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym (22 marca) została uruchomiona rejestracja na wydarzenia organizowane w ramach VII edycji Tygodnia Jakości Kształcenia.
więcej o Rejestracja na Tydzień Jakości Kształcenia