Ankieta "Cyfrowy uniwersytet - obawy, oczekiwania, nadzieje"

Przedstaw swoje zdanie o nauce zdalnej, weź udział w badaniu.

Ankieta ma na celu poznanie Twoich opinii o tym, czym jest dla Ciebie scyfryzowany uniwersytet i jak wyobrażasz sobie jego przyszłość. Ostatnie dwa lata z całą pewnością wiele nas nauczyły. Niewątpliwie nie do wszystkich doświadczeń okresu pandemii chcielibyśmy wracać, ale były też takie, które mogą być inspiracją. Pytania dotyczą obaw i oczekiwań wobec prawdziwie scyfryzowanej uczelni w roku 2022 i w przyszłości.

Badanie jest częścią projektu OpenU, którego celem jest przyczynianie się do powstawania innowacyjnych polityk, zachęcanie do wzajemnego uczenia się oraz wzmacnianie długoterminowej strategicznej i strukturalnej współpracy między europejskimi instytucjami szkolnictwa wyższego. Jej wypełnienie powinno zająć nie więcej niż 10 minut.

Ankieta "Cyfrowy uniwersytet - obawy, oczekiwania, nadzieje"

7 stycznia 2022 r. dniem wolnym od zajęć dydaktycznych
Lista najlepszych absolwentów roku akademickiego 2020/2021
Zdalny tryb nauczania w okresie świątecznym