Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

EUROSTUDENT – podziel się swoją historią i doświadczeniami. Weź udział w badaniu

EUROSTUDENT – podziel się swoją historią i doświadczeniami. Weź udział w badaniu

Ministerstwo Edukacji i Nauki zaprasza studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego do udziału w ogólnoeuropejskim badaniu warunków studiowania i życia studentów. Zachęcamy do uzupełnienia ankiety.

Ministerstwo Edukacji i Nauki po raz ósmy dołączyło do międzynarodowego projektu badawczego EUROSTUDENT. Celem tego cyklicznego badania jest zgromadzenie danych i przeprowadzenie analiz porównawczych dotyczących społecznych i ekonomicznych uwarunkowań życia studentów w państwach europejskich. Wyniki badań pozwalają kształtować politykę publiczną w sektorach szkolnictwa wyższego krajów unijnych.

Badanie realizowane jest metodą ankiety internetowej, a jego wykonawcą jest agencja badawcza PBS Sp. z. o. o. Ankieta dystrybuowana jest poprzez pocztę uniwersytecką. Badanie potrwa do końca czerwca br. 

Dołącz już dziś!  >>>> LINK DO ANKIETY

Do wzięcia udziału w ankiecie zaproszeni są wszyscy uczestnicy studiów: pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Zapraszamy studiujących stacjonarnie, niestacjonarnie oraz tych, którzy studiują na odległość. 

Ankieta zajmie ok. 20 minut. Zalecamy wypełnianie na większym ekranie niż smartfon.

  • Raport z poprzedniej edycji badania dostępny jest na stronie: LINK
  • Opracowania tematyczne oraz raporty porównawcze dostępne są na stronie eurostudent.eu

Zaangażowanie studentów naszej Uczelni ma istotne znaczenie dla zgromadzenia reprezentatywnej i miarodajnej informacji zwrotnej.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu. 

Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki. 

Chcesz wiedzieć więcej?