Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki IV tury

15.09.2023
Zakończyła się czwarta tura przyznań miejsc w domach studenckich, skierowana do wszystkich studentów zarówno wyższych lat jak i przyjętych na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Wynik rozpatrzenia wniosku można znaleźć klikając "Szczegóły" swojego wniosku w USOSweb.
więcej o Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki IV tury

Ostatnie dni letniej Oceny Zajęć Dydaktycznych

15.09.2023
Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat zajęć w krótkich, anonimowych ankietach – do 22 września.
więcej o Ostatnie dni letniej Oceny Zajęć Dydaktycznych

Zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales

14.09.2023
15 września o godzinie 12:00 rozpoczynają się zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales na semestr zimowym roku akademickiego 2023/2024.
więcej o Zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales
Stypendia

Harmonogram naboru wniosków o stypendia na rok akademicki 2023/2024

14.09.2023
Wnioski o świadczenia wypłacane z Funduszu Stypendialnego (stypendium socjalne, rektora, dla osób niepełnosprawnych i o zapomogę) oraz niektóre inne świadczenia.
więcej o Harmonogram naboru wniosków o stypendia na rok akademicki 2023/2024

31.08.2023
W terminie od 1 do 13 września odbędzie się nabór wniosków o przyznanie miejsca w akademiku skierowany do wszystkich studentów bez względu na rok studiów (UJ bez CM) oraz o przyznanie miejsca w Domu Doktoranta.
więcej o IV tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim i Domu Doktoranta

Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki III tury

31.08.2023
Zakończyła się trzecia tura przyznań miejsc w domach studenckich, skierowana do wszystkich studentów zarówno wyższych lat jak i przyjętych na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Wynik rozpatrzenia wniosku można znaleźć klikając "Szczegóły" swojego wniosku w USOSweb. Informacja o numerze konta do przelewu opłaty rezerwacyjnej zostanie przesłana w wiadomości e-mail w późniejszym terminie.
więcej o Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki III tury