Trwa II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

20.07.2021
Osoby, które od 1 października rozpoczną studia na UJ mogą w systemie USOSweb uzupełniać wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim. Tura potrwa do 10 sierpnia br.
więcej o Trwa II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

09.07.2021
Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ rozpatrzyła wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim zarejestrowane w I turze.
więcej o Wyniki I tury przyznawania miejsc w domach studenckich na rok akademicki 2021/2022

Ostatni dzień naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim w I turze

28.06.2021
I tura jest przeznaczona tylko dla studentów, którzy w roku akademickim 2021/2022 kontynuują studia na dotychczasowym kierunku i stopniu. Kolejną możliwość uzyskania miejsca przez te osoby daje tura IV (zaplanowana na koniec września).
więcej o Ostatni dzień naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim w I turze

Trwa I tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

11.06.2021
Do 28 czerwca br. studenci wyższych lat studiów mogą rejestrować w systemie USOSweb wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2021/2022.
więcej o Trwa I tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

Szczepienia przeciw COVID-19 – stanowisko Zgromadzenia Plenarnego KRASP

01.06.2021
więcej o Szczepienia przeciw COVID-19 – stanowisko Zgromadzenia Plenarnego KRASP

Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

27.05.2021
Masz dość siedzenia w domu sam przed komputerem? Zaszczep się i spotkajmy się ponownie w murach Uczelni w nowym roku akademickim!
więcej o Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!