Stypendia

Podwyższenie wysokości stypendium rektora w roku akademickim 2022/2023

10.11.2022
Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian, działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ oraz Towarzystwem Doktorantów UJ, zdecydował o podwyższeniu wysokości stypendium rektora dla studentów i doktorantów w 2022 roku.
więcej o Podwyższenie wysokości stypendium rektora w roku akademickim 2022/2023
Stypendia

Wysokość progów i kwot świadczeń w roku akademickim 2022/2023

24.10.2022
24 października 2022 r. Prorektor UJ ds. dydaktyki prof. dr hab. Armen Edigarian działając w porozumieniu z Uczelnianą Komisją Ekonomiczną SSUJ oraz Towarzystwem Doktorantów UJ dokonał rozdysponowania środków przeznaczonych na świadczenia dla studentów i doktorantów.
więcej o Wysokość progów i kwot świadczeń w roku akademickim 2022/2023

Inauguracja roku akademickiego 2022/2023

30.09.2022
1 października 2022 roku rozpocznie się 659. rok akademicki na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2022/2023

Akademiki - wyniki IV tury naboru wniosków o miejsce w domu studenckim

15.09.2022
Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ rozpatrzyła wnioski w IV turze naboru i przyznawania miejsc w domach studenckich. Z wynikami można zapoznać się w systemie USOSweb, sprawdzając "Szczegóły" rozpatrzonego wniosku o przyznanie miejsca w domu studenckim.
więcej o Akademiki - wyniki IV tury naboru wniosków o miejsce w domu studenckim

Akademiki - wyniki III tury naboru wniosków o miejsce w domu studenckim

30.08.2022
Do 9 września potrwa nabór wniosków w IV turze.
więcej o Akademiki - wyniki III tury naboru wniosków o miejsce w domu studenckim

Przyznania miejsc w akademikach – wyniki II tury i otwarcie nowego naboru

10.08.2022
Zakończyła się II tura naboru wniosków o miejsce w domu studenckim. Informacja o wynikach dostępna jest w USOSweb. III tura potrwa od 10 do 20 sierpnia – i jest skierowana do studentów wszystkich lat studiów.
więcej o Przyznania miejsc w akademikach – wyniki II tury i otwarcie nowego naboru