Wyniki sortowane według etykiety: doktoranci

studenci doktoranci stypendia

07.04.2020
Do 30 września 2020 r. studenci i doktoranci ubiegający się o zapomogę lub stypendium dla osób niepełnosprawnych mogą składać wniosek i dokumentację jedynie w wersji elektronicznej.
więcej o Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych
studenci doktoranci

Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i domy studenckie

31.03.2020
Przeczytaj najnowsze informacje w sprawie szczególnych zasad pobierania opłat od studentów i doktorantów w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
więcej o Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i domy studenckie

Tydzień Q&A z pracodawcami

27.03.2020
Biuro Karier UJ zaprasza na sesje pytań i odpowiedzi online z przedstawicielami firm i instytucji.
więcej o Tydzień Q&A z pracodawcami

Ograniczenie funkcjonowania polskich uczelni przedłużone do 10 kwietnia

24.03.2020
Do 10 kwietnia 2020 r. pozostaje ograniczona działalność uczelni przez zawieszenie kształcenia studentów i doktorantów oraz ograniczenie obowiązku świadczenia pracy przez pracowników uczelni na ich terenie, z wyłączeniem przypadków, gdy jest to niezbędne do zapewnienia ciągłości funkcjonowania uczelni.
więcej o Ograniczenie funkcjonowania polskich uczelni przedłużone do 10 kwietnia
studenci doktoranci

Opłaty za świadczone usługi edukacyjne

17.03.2020
Na mocy Zarządzenia Rektora UJ terminy wnoszenia opłat za świadczone usługi edukacyjne upływające w marcu 2020 roku zostają przedłużone do dnia 30 kwietnia 2020 roku.
więcej o Opłaty za świadczone usługi edukacyjne
studenci doktoranci

Elektroniczne zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego

12.03.2020
W związku ze wzrostem ryzyka zarażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz respektując apel Głównego Inspektora Sanitarnego o ograniczenie wyjść, wyjątkowo, na czas zawieszenia zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, została wprowadzona możliwość dokonania zgłoszenia do ubezpieczenia zdrowotnego po 26 r. życia drogą elektroniczną.
więcej o Elektroniczne zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego