Wyniki sortowane według etykiety: doktoranci

11.08.2023
12 sierpnia rozpocznie się nabór wniosków skierowany do wszystkich studentów, zarówno tych z wyższych lat studiów, jak i przyjętych na studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolite studia magisterskie w roku akademickim 2023/2024. Jednocześnie uruchomiona zostanie III tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w Domu Doktoranta.
więcej o III tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim i Domu Doktoranta
studenci doktoranci

II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

20.07.2023
Tura jest przeznaczona dla osób, które od października rozpoczną pierwszy rok studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich. Jednocześnie uruchomiona została II tura wniosków o przyznanie miejsca w Domu Doktoranta.
więcej o II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

Nabór wniosków o akademik na rok akademicki 2023/2024

13.06.2023
14 czerwca rozpocznie się pierwsza tura naboru wniosków o akademik skierowana do studentów wyższych lat, cudzoziemców rozpoczynających naukę oraz doktorantów. W tym roku nastąpiły zmiany w zasadach przyznawania miejsc, szczególnie w pokojach jednoosobowych.
więcej o Nabór wniosków o akademik na rok akademicki 2023/2024

Zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales

01.02.2023
3 lutego o godzinie 12.00 rozpoczynają się zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales na semestr letni roku akademickiego 2022/2023.
więcej o Zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales
studenci doktoranci

Koniec II tury naboru wniosków o akademik

29.07.2022
W niedzielę, 31 lipca br. kończy się II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2022/2023.
więcej o Koniec II tury naboru wniosków o akademik
studenci doktoranci

Rozpoczęła się II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

19.07.2022
II tura jest przeznaczona dla osób, które od października rozpoczną pierwszy rok studiów.
więcej o Rozpoczęła się II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim