Wyniki sortowane według etykiety: studenci

studenci doktoranci

Tydzień Jakości Kształcenia (11-15 marca) – zapraszamy do rejestracji!

26.02.2024
Wszystkie osoby kształcące się na naszej Uczelni zapraszamy do udziału w ponad 70 wydarzeniach – stacjonarnych, zdalnych i hybrydowych. Temat tegorocznej edycji to (R)ewolucja cyfrowa w dydaktyce i pracy uczelni.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia (11-15 marca) – zapraszamy do rejestracji!

Ruszają zajęcia ogólnouczelniane w semestrze letnim

19.02.2024
Czy chcesz dowiedzieć się jak przewidywać geopolitykę? Zrozumieć tajemnice białek? Obejrzeć z bliska intymne życie roślin? Te i inne tematy możesz poznać w ramach zajęć prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim i otrzymać za to punkty ECTS.
więcej o Ruszają zajęcia ogólnouczelniane w semestrze letnim

Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

12.01.2024
Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat zajęć w krótkich, anonimowych ankietach – miej wpływ na jakość kształcenia!
więcej o Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

29.12.2023
Rektor UJ ustalił listę najlepszych absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych magisterskich, studiów doktoranckich oraz absolwentów Szkół Doktorskich w roku akademickim 2022/2023. Lista tworzona jest w celu wydania zaświadczeń niezbędnych do ubiegania się przez absolwentów pobierających kredyt studencki o jego częściowe umorzenie.
więcej o Lista najlepszych absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku akademickim 2022/2023

Barometr Satysfakcji Studenckiej

27.11.2023
Wszystkie osoby studiujące na Uniwersytecie Jagiellońskim zachęcamy do wzięcia udziału w nowej edycji badania Barometr Satysfakcji Studenckiej ☀️
więcej o Barometr Satysfakcji Studenckiej

Inauguracja roku akademickiego 2023/2024

26.09.2023
Uroczyste rozpoczęcie 660. roku akademickiego w naszej uczelni odbędzie się 1 października 2023 roku (niedziela) w auli Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2023/2024