Doktoranci

Aktualności

10.09.2020
4 września br. rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendium doktoranckiego oraz zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej w roku akademickim 2020/2021 (nie dotyczy szkół doktorskich).
więcej o Wnioski o stypendium doktoranckie i zwiększenie stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej na rok 2020/2021 - uczestnicy studiów doktoranckich UJ bez CM

Wnioskowanie o miejsce w domu studenckim

05.08.2020
Sposób ubiegania się o miejsce w domu studenckim na rok 2020/2021.
więcej o Wnioskowanie o miejsce w domu studenckim

Organizacja nowego roku akademickiego

03.08.2020
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 w związku z COVID-19 (z wyłączeniem Collegium Medicum).
więcej o Organizacja nowego roku akademickiego

Wniosek o miejsce w Domu Doktoranta UJ

21.07.2020
31 lipca rozpocznie się I tura naboru wniosków o miejsce w Domu Doktoranta UJ. Dom Doktoranta mieści się przy ul. Bydgoskiej 19B. Wnioski należy zarejestrować w systemie USOSweb. W elektronicznym formularzu można dodać załączniki w formie dokumentów PDF, jeżeli takie są wymagane. Oznacza to, że wniosków nie składa się w wersji papierowej.
więcej o Wniosek o miejsce w Domu Doktoranta UJ

Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich

01.06.2020
Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ w porozumieniu z władzami Uniwersytetu oraz zarządzającymi domami studenckimi opracowała wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich uwzględniające zalecenia MNiSW oraz GIS.
więcej o Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich

19.05.2020
W USOSweb dostępny jest wniosek o przyznanie zapomogi z Funduszu wsparcia dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. O wsparcie mogą ubiegać się studenci i uczestnicy studiów doktoranckich, którzy nie są uprawnieni do zapomogi z Funduszu Stypendialnego.
więcej o Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zasady odpłatności za miejsce w domu studenckim obowiązujące od maja 2020 r.

04.05.2020
Przedstawiamy informację na temat warunków, które należy spełnić, aby skorzystać z możliwości wniesienia obniżonej opłaty za zajmowane miejsce w domu studenckim.
więcej o Zasady odpłatności za miejsce w domu studenckim obowiązujące od maja 2020 r.

07.04.2020
Do 30 września 2020 r. studenci i doktoranci ubiegający się o zapomogę lub stypendium dla osób niepełnosprawnych mogą składać wniosek i dokumentację jedynie w wersji elektronicznej.
więcej o Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych