Doktoranci

Stypendium dla doktorantów - socjalne i rektora - odbiór decyzji semestr zimowy roku akademickiego 2019/2020

W systemie USOSweb możliwe jest odebranie decyzji dotyczących przyznania stypendium socjalnego na semestr zimowy roku akademickiego 2019/2020 oraz stypendium rektora na rok akademicki 2019/2020.

Decyzje stypendialne dotyczące przyznania stypendium socjalnego są możliwe do odbioru za pośrednictwem systemu USOSweb. Decyzje dotyczące przyznania stypendium rektora, zależnie od wydziału, są gotowe lub będą gotowe do obioru do końca dnia dzisiejszego, również za pośrednictwem systemu USOSweb.

Jeśli nie mają Państwo dostępu do adresu mailowego, który został podany na wniosku, należy zmienić go w systemie USOSweb na właściwy, postepując w następujący sposób:

1. zalogować się do strony usosweb.uj.edu.pl używając identyfikatora w domenie @doctoral.uj.edu.pl oraz dotychczasowego hasła.
  2. wybrać zakładkę MÓJ USOSWEB; wybrać znajdujący się po lewej stronie ekranu przycisk WIZYTÓWKA.
  3. użytkownik powinien wpisać aktualny adres e-mail w domenie uniwersyteckiej w rubrykę "Zmiana adresu e-mail" i potwierdzić klikając w przycisk "UAKTUALNIJ DANE".
  4. po wprowadzeniu nowych danych, strona powinna zwrócić informację: "Dane zapisane".
Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego
Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych
Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i domy studenckie
Wysokość progów i kwot stypendium socjalnego w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020