Doktoranci

Wnioski o stypendium doktoranckie i zwiększenie stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej na rok 2019/2020 - uczestnicy studiów doktoranckich UJ bez CM

4 września br. rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendium doktoranckiego oraz zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej w roku akademickim 2019/2020 (nie dotyczy szkół doktorskich).

Wniosek należy wypełnić i zarejestrować w systemie USOSweb (zakładka DLA WSZYSTKICH => WNIOSKI), a następnie wydrukowany wraz załącznikami doręczyć do sekretariatu właściwej jednostki do 20 września 2019 r. W przypadku osiągnięć przypadających na okres od momentu złożenia wniosku do 30 września br. będzie istniała możliwość uzupełnienia wniosku do 30 września br.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich
Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego
Zasady odpłatności za miejsce w domu studenckim obowiązujące od maja 2020 r.
Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych