Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktoranci

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rejestracja na Tydzień Jakości Kształcenia

Rejestracja na Tydzień Jakości Kształcenia

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym (22 marca) została uruchomiona rejestracja na wydarzenia organizowane w ramach VII edycji Tygodnia Jakości Kształcenia.

Na wydarzenie zaprasza Centrum Wsparcia Dydaktyki. Inicjatywa ta od lat stanowi dla społeczności akademickiej źródło inspiracji, daje możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności. Tegoroczny Tydzień Jakości Kształcenia   rozpocznie się 8 kwietnia i potrwa do 12 kwietnia  .

W ramach TJK oferujemy możliwość wzięcia udziału w różnorodnych wydarzeniach, m.in. ciekawych wykładach, szkoleniach i warsztatach, interesujących debatach dotyczących procesu kształcenia oraz w atrakcyjnych wycieczkach do miejsc związanych z UJ. Celem tego przedsięwzięcia jest również zwiększenie świadomości znaczenia działań projakościowych w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Program oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://tjk.uj.edu.pl/program

Zapisy na poszczególne wydarzenia prowadzone są do dnia 7 kwietnia poprzez stronę https://rejestracja.tjk.uj.edu.pl

Studenci

Szczególnie zachęcamy do udziału w Targach Pracy, które są doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania m.in. z przedstawicielami dużych, międzynarodowych korporacji, instytucji samorządowych i państwowych, a także dają szansę na skonsultowanie dokumentów aplikacyjnych.

Zapraszamy również do udziału w konkursie Best UJ Presentation na najlepszą prezentację wygłoszoną w języku angielskim. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Doktoranci

Wszystkich doktorantów zachęcamy do udziału w wydarzeniu inaugurującym TJK – seminarium pn. Zmiany w zakresie funkcjonowania systemów doskonalenia jakości kształcenia (8 kwietnia) oraz w seminarium pn. Poza granice parametryzacji. O społeczną wartość, etykę, i racjonalność ewaluacji (9 kwietnia).

Zapraszamy również do udziału w konkursie Teaching Slam (10 kwietnia), który będzie okazją do dzielenia się przykładami dobrej praktyki z zakresu nauczania i uczenia się na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Serdecznie zapraszamy!

Polecamy również
Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich
Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego
Zasady odpłatności za miejsce w domu studenckim obowiązujące od maja 2020 r.
Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych