Doktoranci

Rejestracja na Tydzień Jakości Kształcenia

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym (22 marca) została uruchomiona rejestracja na wydarzenia organizowane w ramach VII edycji Tygodnia Jakości Kształcenia.

Na wydarzenie zaprasza Centrum Wsparcia Dydaktyki. Inicjatywa ta od lat stanowi dla społeczności akademickiej źródło inspiracji, daje możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności. Tegoroczny Tydzień Jakości Kształcenia   rozpocznie się 8 kwietnia i potrwa do 12 kwietnia  .

W ramach TJK oferujemy możliwość wzięcia udziału w różnorodnych wydarzeniach, m.in. ciekawych wykładach, szkoleniach i warsztatach, interesujących debatach dotyczących procesu kształcenia oraz w atrakcyjnych wycieczkach do miejsc związanych z UJ. Celem tego przedsięwzięcia jest również zwiększenie świadomości znaczenia działań projakościowych w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Program oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://tjk.uj.edu.pl/program

Zapisy na poszczególne wydarzenia prowadzone są do dnia 7 kwietnia poprzez stronę https://rejestracja.tjk.uj.edu.pl

Szczególnie zachęcamy do udziału w Targach Pracy, które są doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania m.in. z przedstawicielami dużych, międzynarodowych korporacji, instytucji samorządowych i państwowych, a także dają szansę na skonsultowanie dokumentów aplikacyjnych.

Zapraszamy również do udziału w konkursie Best UJ Presentation na najlepszą prezentację wygłoszoną w języku angielskim. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Doktoranci

Wszystkich doktorantów zachęcamy do udziału w wydarzeniu inaugurującym TJK – seminarium pn. Zmiany w zakresie funkcjonowania systemów doskonalenia jakości kształcenia (8 kwietnia) oraz w seminarium pn. Poza granice parametryzacji. O społeczną wartość, etykę, i racjonalność ewaluacji (9 kwietnia).

Zapraszamy również do udziału w konkursie Teaching Slam (10 kwietnia), który będzie okazją do dzielenia się przykładami dobrej praktyki z zakresu nauczania i uczenia się na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Serdecznie zapraszamy!

Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich
Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego
Zasady odpłatności za miejsce w domu studenckim obowiązujące od maja 2020 r.
Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych