Doktoranci

Najnowsza edycja Targów Pracy już 6 grudnia!

Szukasz pracy? A może dopiero zastanawiasz się nad wyborem swojej ścieżki zawodowej? Biuro Karier zaprasza na Targi Pracy! Ponad 30 firm i instytucji w jednym miejscu i czasie!

Data: 6 grudnia 2018r. w godzinach 10:00-15:00
Miejsce: sala wystawowa A i B, Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33).

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli nie tylko zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, stażu i wolontariatów, ale także skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, otrzymać informacje z zakresu przedsiębiorczości i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a także skorzystać z możliwości uzyskania porady z zakresu prawa pracy. Targi Pracy to także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami i poznania ich potrzeb rekrutacyjnych.

Zapraszamy już 6 grudnia na mikołajkowe Targi Pracy!

Pełna lista wystawców jest dostępna na stronie Biura Karier pod linkiem: biurokarier.uj.edu.pl/targi-pracy/informacje.