Doktoranci

Nabór wniosków o przyznanie świadczeń pomocy materialnej

Przypominamy, że termin składania wniosków o przyznanie świadczeń pomocy materialnej dla doktorantów na rok 2018/2019 mija 15 października.

Przypominamy, że 15 października mija termin składania przez doktorantów wniosków o przyznanie na rok akademicki 2018/2019:

• stypendium socjalnego,
  • stypendium dla najlepszych doktorantów,
  • stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych.

Wniosek należy zarejestrować w systemie USOSweb (zakładka DLA WSZYSTKICH => WNIOSKI), a następnie wydrukowany wniosek dostarczyć do wydziałowego koordynatora pomocy materialnej. Dane osobowe i kontaktowe koordynatora, do którego należy złożyć wniosek, można znaleźć w systemie USOSweb w zakładce DLA STUDENTÓW => OBSŁUGA.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.studiuje.uj.edu.pl/doktoranci/pomoc-materialna

Lista najlepszych absolwentów roku akademickiego 2018/2019
Organizacja pracy Działu Spraw Studenckich w dniach 29-30 kwietnia oraz 2 maja 2019 r.
Lista 10% najlepszych absolwentów w roku 2017/2018
Stypendium ministra na rok akademicki 2018/2019 - wyniki