Doktoranci

Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich

01.06.2020
Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ w porozumieniu z władzami Uniwersytetu oraz zarządzającymi domami studenckimi opracowała wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich uwzględniające zalecenia MNiSW oraz GIS.
więcej o Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich

19.05.2020
W USOSweb dostępny jest wniosek o przyznanie zapomogi z Funduszu wsparcia dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. O wsparcie mogą ubiegać się studenci i uczestnicy studiów doktoranckich, którzy nie są uprawnieni do zapomogi z Funduszu Stypendialnego.
więcej o Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zasady odpłatności za miejsce w domu studenckim obowiązujące od maja 2020 r.

04.05.2020
Przedstawiamy informację na temat warunków, które należy spełnić, aby skorzystać z możliwości wniesienia obniżonej opłaty za zajmowane miejsce w domu studenckim.
więcej o Zasady odpłatności za miejsce w domu studenckim obowiązujące od maja 2020 r.

07.04.2020
Do 30 września 2020 r. studenci i doktoranci ubiegający się o zapomogę lub stypendium dla osób niepełnosprawnych mogą składać wniosek i dokumentację jedynie w wersji elektronicznej.
więcej o Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych

Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i domy studenckie

31.03.2020
Przeczytaj najnowsze informacje w sprawie szczególnych zasad pobierania opłat od studentów i doktorantów w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
więcej o Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i domy studenckie

Tydzień Q&A z pracodawcami

27.03.2020
Biuro Karier UJ zaprasza na sesje pytań i odpowiedzi online z przedstawicielami firm i instytucji.
więcej o Tydzień Q&A z pracodawcami

Ograniczenie funkcjonowania polskich uczelni przedłużone do 10 kwietnia

24.03.2020
Do 10 kwietnia 2020 r. pozostaje ograniczona działalność uczelni przez zawieszenie kształcenia studentów i doktorantów oraz ograniczenie obowiązku świadczenia pracy przez pracowników uczelni na ich terenie, z wyłączeniem przypadków, gdy jest to niezbędne do zapewnienia ciągłości funkcjonowania uczelni.
więcej o Ograniczenie funkcjonowania polskich uczelni przedłużone do 10 kwietnia

Opłaty za świadczone usługi edukacyjne

17.03.2020
Na mocy Zarządzenia Rektora UJ terminy wnoszenia opłat za świadczone usługi edukacyjne upływające w marcu 2020 roku zostają przedłużone do dnia 30 kwietnia 2020 roku.
więcej o Opłaty za świadczone usługi edukacyjne