Wyniki sortowane według etykiety: studenci

studenci doktoranci

Organizacja nowego roku akademickiego

03.08.2020
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami w sprawie organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 w związku z COVID-19 (z wyłączeniem Collegium Medicum).
więcej o Organizacja nowego roku akademickiego
studenci

Nabór wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim - studenci UJ

31.07.2020
3 sierpnia rozpocznie się nabór wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2020/2021 dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nabór wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim - studenci UJ

Wniosek o akademik – studenci cudzoziemcy rozpoczynający naukę na UJ

06.07.2020
Do 9 lipca trwa nabór wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim dla studentów-cudzoziemców, którzy w roku akademickim 2020/2021 po raz pierwszy podejmą naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Wniosek o akademik – studenci cudzoziemcy rozpoczynający naukę na UJ
studenci stypendia

Atrakcyjne stypendia na Wydziale Chemii UJ

06.07.2020
Zapraszamy studentów i kandydatów na kierunki studiów prowadzone przez Wydział Chemii do zapoznania się z dodatkową ofertą stypendialną projektu SciMat finansowanego w ramach konkursu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.
więcej o Atrakcyjne stypendia na Wydziale Chemii UJ
studenci

Zaproszenie do udziału w badaniach

25.06.2020
Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz z Uniwersytetu Cantabria w Hiszpanii zapraszają do udziału w dziesięciominutowym badaniu online na temat wpływu COVID-19 na samopoczucie.
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniach
studenci doktoranci

Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich

01.06.2020
Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ w porozumieniu z władzami Uniwersytetu oraz zarządzającymi domami studenckimi opracowała wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich uwzględniające zalecenia MNiSW oraz GIS.
więcej o Wytyczne dotyczące zakwaterowania studentów w domach studenckich