Wyniki sortowane według etykiety: studenci

Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki II tury

10.08.2023
Zakończyła się druga tura przyznań miejsc w domach studenckich, skierowana do studentów przyjętych na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych studiów magisterskich. Wynik rozpatrzenia wniosku można znaleźć klikając "Szczegóły" swojego wniosku w USOSweb. Informacja o numerze konta do przelewu opłaty rezerwacyjnej zostanie przesłana w wiadomości e-mail w późniejszym terminie.
więcej o Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki II tury
studenci doktoranci

II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

20.07.2023
Tura jest przeznaczona dla osób, które od października rozpoczną pierwszy rok studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich. Jednocześnie uruchomiona została II tura wniosków o przyznanie miejsca w Domu Doktoranta.
więcej o II tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim

Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki I tury

14.07.2023
Zakończyła się pierwsza tura przyznań miejsc w domach studenckich, skierowana do studentów wyższych lat. Wynik rozpatrzenia wniosku można znaleźć klikając "Szczegóły" swojego wniosku w USOSweb. Informacja o numerze konta do przelewu opłaty rezerwacyjnej zostanie przesłana w wiadomości e-mail w późniejszym terminie.
więcej o Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki I tury

Nabór wniosków o akademik na rok akademicki 2023/2024

13.06.2023
14 czerwca rozpocznie się pierwsza tura naboru wniosków o akademik skierowana do studentów wyższych lat, cudzoziemców rozpoczynających naukę oraz doktorantów. W tym roku nastąpiły zmiany w zasadach przyznawania miejsc, szczególnie w pokojach jednoosobowych.
więcej o Nabór wniosków o akademik na rok akademicki 2023/2024

Dom Studencki Bursa Jagiellońska – kwaterowanie studentów w okresie wakacyjnym

30.05.2023
W terminie 1-15 czerwca 2023 r. studenci mogą ubiegać się o przyznanie miejsca w DS. Bursa Jagiellońska w okresie wakacyjnym.
więcej o Dom Studencki Bursa Jagiellońska – kwaterowanie studentów w okresie wakacyjnym

Zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales

01.02.2023
3 lutego o godzinie 12.00 rozpoczynają się zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales na semestr letni roku akademickiego 2022/2023.
więcej o Zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales