Zostań darczyńcą Uniwersytetu Jagiellońskiego

Szanowni Państwo, zachęcamy do finansowego wsparcia działań projakościowych na rzecz studentów i doktorantów naszej Uczelni. Swymi wpłatami mogą Państwo współtworzyć zarówno rozwój długofalowych naukowych programów stypendialnych, jak i funduszy przeznaczonych na bieżącą pomoc materialną.

Dołączając do grona Darczyńców i dokonując nawet niewielkich wpłat, istotnie przyczynią się Państwo do tego, abyśmy jako społeczność akademicka mogli nadal prowadzić programy umożliwiające wyróżniającym się osobom podjęcie kształcenia w Uniwersytecie Jagiellońskim, kontynuowanie studiów i realizację naukowych planów - i stwarzać dla osób potrzebujących naszego wsparcia wciąż nowe na to szanse.

• Własne fundusze stypendialne UJ to programy finansowane ze środków własnych oraz pozyskanych od fundatorów. Są one adresowane do studentów i doktorantów, którzy osiągają wybitne osiągnięcia lub wyniki w nauce. Dzięki nim Uniwersytet może też gościć zagranicznych badaczy, finansując krótkoterminowe wizyty naukowe w Krakowie.
  • Obejmujemy opieką również osoby, które w wyniku sytuacji gospodarczej czy też politycznej potrzebują wsparcia materialnego - m.in. fundusz, z którego wypłacane są zapomogi dla studentów poszkodowanych w wyniku agresji na Ukrainę.

Szczegółowe informacje na temat możliwości wsparcia działań UJ

Zapraszamy do kontaktu:

Dział Spraw Stypendialnych