Przyznanie stypendium rektora dla doktorantów oraz zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej

Decyzje stypendialne dotyczące ww. świadczeń są w trakcie sporządzania i będą możliwe do odbioru za pośrednictwem systemu USOSweb. W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorem ds. stypendialnych na danym wydziale.

O możliwości odbioru decyzji zostaniecie Państwo poinformowani poprzez wiadomość wysłaną na podany na wniosku adres mailowy.

Odbiór decyzji stypendialnej jest warunkiem wypłaty stypendium.

Jeśli nie mają Państwo dostępu do adresu mailowego, który został podany na wniosku, należy zmienić go w systemie USOSweb na właściwy, postępując w następujący sposób:

1. zalogować się do strony usosweb.uj.edu.pl używając identyfikatora w domenie @doctoral.uj.edu.pl oraz dotychczasowego hasła.
  2. wybrać zakładkę MÓJ USOSWEB; wybrać znajdujący się po lewej stronie ekranu przycisk WIZYTÓWKA.
  3. użytkownik powinien wpisać aktualny adres e-mail w domenie uniwersyteckiej w rubrykę "Zmiana adresu e-mail" i potwierdzić klikając w przycisk "UAKTUALNIJ DANE".
  4. po wprowadzeniu nowych danych, strona powinna zwrócić informację: "Dane zapisane".

Jednocześnie informujemy, że Prorektor UJ ds. dydaktyki, prof. dr hab. Armen Edigarian zatwierdził stawkę zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych w Uniwersytecie Jagiellońskim w roku akademickim 2020/2021 w wysokości 1050,00 zł miesięcznie.

Przyznania stypendium socjalnego i stypendium dla osób niepełnosprawnych
Wysokość progów i kwot świadczeń w roku akademickim 2020/2021
Działamy online
Wnioski o przyznanie stypendium ministra dla studentów