Przyznania stypendium socjalnego i stypendium dla osób niepełnosprawnych

Komisja Stypendialna dla Studentów UJ i Doktorancka Komisja Stypendialna UJ dokonała pierwszych przyznań stypendium socjalnego i stypendium dla osób niepełnosprawnych.

W przypadku osób, których wnioski zostały rozpatrzone - status wniosku w systemie USOSweb zmienił się na "Rozpatrzony". Decyzje zostaną udostępnione tym osobom dzisiaj oraz w poniedziałek (9 listopada).

Osoby, których wnioski mają status "Gotowy do rozpatrzenia" mogą spodziewać się decyzji w połowie listopada.

Wnioski o statusie "Złożony", "Zarejestrowany", "Cofnięty do rozpatrzenia", "Cofnięty do poprawy" zostaną rozpatrzone na kolejnych posiedzeniach komisji.

Odbiór decyzji

Osoby, które wnioskowały o elektroniczne doręczenie decyzji stypendialnych, mogą odebrać decyzje za pośrednictwem systemu USOSweb.

Na adres mailowy podany na wniosku zostanie wysłane powiadomienie o możliwości odbioru decyzji wraz ze szczegółową instrukcją jej odbioru.

Jeśli nie mają Państwo dostępu do adresu mailowego, który został podany na wniosku, należy zmienić go w systemie USOSweb na właściwy, postepując w następujący sposób:

1. zalogować się do strony usosweb.uj.edu.pl używając identyfikatora w domenie @student.uj.edu.pl/ @doctoral.uj.edu.pl oraz dotychczasowego hasła.
  2. wybrać zakładkę MÓJ USOSWEB; wybrać znajdujący się po lewej stronie ekranu przycisk WIZYTÓWKA.
  3. użytkownik powinien wpisać aktualny adres e-mail w domenie uniwersyteckiej w rubrykę "Zmiana adresu e-mail" i potwierdzić klikając w przycisk "UAKTUALNIJ DANE".

po wprowadzeniu nowych danych, strona powinna zwrócić informację: "Dane zapisane".

Osoby, które nie wyraziły zgody na elektroniczne doręczenie decyzji, w celu odbioru decyzji powinny skontaktować się z wydziałowym koordynatorem ds. stypendialnych.

Informacje o terminach odbioru decyzji dotyczących przyznania pozostałych świadczeń stypendialnych zostaną podane wkrótce.

Przyznanie stypendium rektora dla doktorantów oraz zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji projakościowej
Wysokość progów i kwot świadczeń w roku akademickim 2020/2021
Działamy online
Wnioski o przyznanie stypendium ministra dla studentów