Wnioski o przyznanie stypendium ministra dla studentów

informacje dotyczące nowych i złożonych wniosków.

UWAGA! Tylko wnioski złożone przez system i w porozumieniu z Uczelnią będą rozpoznawane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Osoby, które założyły indywidulane konta w systemie (bez kontaktu z UJ), proszone są o pilny kontakt z odpowiednim pracownikiem (lista poniżej).

Wniosek o stypendium ministra przygotowuje wyznaczony pracownik uczelni (koordynator), który w tym celu zakłada konto „redaktora wniosków” w systemie ZSUN/OSF i upoważnia studenta jako "redaktora pomocniczego" do wypełnienia wniosku.

Aby prawidłowo wypełnić wniosek należy:

1. skontaktować się z odpowiednim pracownikiem UJ (lista poniżej) w celu założenia konta w Zintegrowanym Systemie Usług dla Nauki Obsługa Strumieni Finansowania.
  2. do 16 października zarejestrować kompletny wniosek w systemie ZSUN/OSF.

Osoby, które rozpoczęły wypełnianie wniosku są proszone o sfinalizowanie rejestracji wniosku do 16 października.

Osoby zainteresowane złożeniem wniosku o przyznanie stypendium ministra są proszone o kontakt z odpowiednio:

• studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego - Agnieszka Czopik (agnieszka.czopik@uj.edu.pl);

• ​studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum:
    • Wydział Lekarski - Katarzyna Dziewońska-Radoń (kradon@cm-uj.krakow.pl);
    • Wydział Nauk o Zdrowiu - Barbara Domagała-Czekaj (barbara.domagala-czekaj@uj.edu.pl);
    • Wydział Farmaceutyczny - Barbara Jyż (barbara.jyz@uj.edu.pl).
Wysokość dochodu z gospodarstwa rolnego w roku 2019
Stypendium rektora dla doktorantów