Rektorski Fundusz Stypendialny dla Olimpijczyków

Do 20 października trwa nabór wniosków o przyznanie studentom 1 roku studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich stypendium z własnego funduszu stypendialnego.

O stypendium z Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków mogą ubiegać się studenci, którzy podjęli studia w roku uzyskania świadectwa dojrzałości i:

• uczestniczyli w finałach olimpiady międzynarodowej, lub
  • są laureatami eliminacji centralnych olimpiady ogólnopolskiej oraz zajęli najwyższe miejsce spośród wszystkich laureatów tej samej olimpiady przyjętych w danym roku na studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, niezależnie od tego, w której edycji olimpiady uczestniczyli.

Wniosek należy czytelnie wypełnić, podpisać, zeskanować i wraz ze skanem dokumentu potwierdzającego uzyskany tytuł wysłać na adres mailowy: fundusze.stypendialne@uj.edu.pl

Wzór wniosku dostępny jest tutaj.

Studenci, którzy mają osiągnięcia w olimpiadach mogą także ubiegać się o stypendium rektora. Wniosek należy wypełnić w systemie USOSweb (=> Dla wszystkich => Wnioski), a następnie postępować według przyjętych procedur podanych na ostatnim ekranie wniosku w systemie. Nabór wniosków zostanie wkrótce ogłoszony.