Ubieganie się o miejsce w domu studenckim w trakcie roku akademickiego

W systemie USOSweb została otwarta możliwość uzupełniania wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim UJ.

Od 6 października możliwe jest uzupełnianie wniosku o przyznanie miejsca w domu studenckim UJ. Studenci UJ (w tym także Collegium Medicum) zainteresowani otrzymaniem miejsca w akademikach Uniwersytetu Jagiellońskiego (Bursa Jagiellońska, Bydgoska, Nawojka, Piast, Żaczek) lub zamianą przyznanego dotychczas domu studenckiego powinni zarejestrować w systemie USOSweb odpowiedni wniosek, który dostępny jest w zakładce Dla wszystkich => Wnioski =>
Wniosek o miejsce w domu studenckim UJ na rok akademicki 2020/2021 (DS Bursa Jagiellońska, Bydgoska, Nawojka, Piast, Żaczek).

Dostęp do uzupełniania wniosku mają wszyscy studenci UJ, także studiów niestacjonarnych.

Studenci innych uczelni

Zgodnie z decyzją władz UJ, miejsce w domu studenckim UJ w roku akademickim 2020/2021 mogą otrzymać studenci Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytetu Pedagogicznego. Aby otrzymać miejsce w domu studenckim UJ, zainteresowane osoby powinny:

• uzupełnić ankietę
  • wysłać na adres mailowy: pomoc.materialna@samorzad.uj.edu.pl
    • skan wydrukowanego, uzupełnionego i podpisanego wniosku, którego formularz dostępny jest tutaj;
    • skan dokumentu potwierdzającego status studenta na rok akademicki 2020/2021.

Studenci uczelni innych niż UJ, AGh i UP nie są kwaterowani w akademikach UJ.

Informacja o przyznaniu miejsca i możliwość kwaterowania
Wnioski będą rozpatrywane cyklicznie:

• w tygodniu 6-9 października - codziennie, w godzinach wieczornych;
  • w późniejszym terminie - dwa razy w tygodniu: we wtorek i czwartek.

Informacja o przyznanym miejscu będzie przekazywana mailowo lub udostępniona w szczegółach wniosku w systemie USOSweb najpóźniej kolejnego dnia. Skierowania wystawiane będą z datą ważności do kolejnego poniedziału, w przypadku wniosków rozpatrzonych w terminie 6.10-09.10 do12 października włącznie (data upływu ważności skierowania jest równoznaczna z datą zakończenia możliwości zakwaterowania na podsatwie tego skierowania).

Studenci Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytetu Pedagogicznego ubiegający się o miejsce w domu studenckim UJ, będą informowani o rozstrzygnięciu drogą mailową.

Informacje o sposobie prowadzenia zajęć na poszczególnych Wydziałach
Nabór wniosków o stypendium rektora
Elektroniczne zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego
Inauguracja roku akademickiego 2020/2021