Wnioski o przyznanie stypendium rektora i zapomogi - rok akademicki 2019/2020

Uruchomiona została tura uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium rektora oraz zapomogi na rok akademicki 2019/2020 w systemie USOSweb (studenci UJ bez CM).

Informujemy, że w systemie USOSweb uruchomiona została możliwość uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium rektora oraz zapomogi na rok akademicki 2019/2020.

Regulaminowy termin na złożenie wniosku o przyznanie stypendium rektora upływa 20 października 2019 roku. Szczegółowe zasady przyznawania stypendium rektora dla studentów można znaleźć tutaj.

O przyznanie zapomogi można ubiegać się przez cały rok akademicki.

Za wniosek złożony uważa się wniosek wydrukowany z systemu USOSweb, podpisany i dostarczony do wydziałowego koordynatora ds. stypendialnych. Dane kontaktowe koordynatorów można znaleźć tutaj

Atrakcyjne stypendia na Wydziale Chemii UJ
Dodatkowe wsparcie dla studentów i doktorantów ze środków własnych Uniwersytetu Jagiellońskiego
Ułatwienia w składaniu wniosku o zapomogę i stypendium dla osób niepełnosprawnych