Przyznanie miejsc w domach studenckich na rok 2019/2020 - II tura (pierwsza partia przyznań)

Uczelniana Komisja Ekonomiczna Samorządu Studentów UJ rozpatrzy wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim złożone w II turze w dwóch partiach. Pierwsza partia przyznań miała miejsce 2 września br.

Informację o przyznanym akademiku można sprawdzić na indywidualnym koncie w systemie USOSweb w zakładce: Dla wszystkich => Wnioski => Wniosek o miejsce w domu studenckim (studenci UJ bez CM), rok akademicki 2019/2020 => Szczegóły wniosku.

Uczelniana Komisja Ekonomiczna ustaliła próg dochodu netto na członka rodziny studenta, obliczanego zgodnie z Regulaminem przyznawania studentom miejsc w domach studenckich Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprawniający do otrzymania miejsca na 2500 zł.

Druga partia przyznań w II turze będzie miała miejsce 9 września. Osoby, których wnioski zostały rozpatrzone negatywnie, mogą wziąć udział w drugim przyznaniu, przekazując swój wniosek do ponownego rozpatrzenia (w systemie USOSweb w zakładce: Dla wszystkich => Wnioski => Wniosek o miejsce w domu studenckim (studenci UJ bez CM), rok akademicki 2019/2020 => Przekaż do ponownego rozpatrzenia). W tym przypadku nie ma konieczności ponownego złożenia wydrukowanego wniosku.

W dniach 3-8 września działa giełda zamiany miejsc, w której można zgłosić chęć zamiany przyznanego domu studenckiego. Aby skorzystać z giełdy należy wypełnić zgłoszenie w systemie USOSweb w zakładce Dla wszystkich => Wnioski => Giełda zamiany miejsc.

III tura przyznania miejsc nastąpi w trakcie dyżuru Uczelnianej Komisji Ekonomicznej Samorządu Studentów UJ. Aby otrzymać miejsce w III turze, należy złożyć wniosek w trakcie dyżuru Komisji, tj. 23 września, w godz. 14:00-18:00. W III turze nie jest wymagane złożenie oświadczenia o dochodach za rok 2018.

Darmowy pakiet Microsoft Office 365
Nabór wniosków o stypendium ministra dla studentów na rok akademicki 2019/2020