Stypendium ministra dla studentów na rok akademicki 2019/2020

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało na swojej stronie informacje na temat stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2019/2020.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Tryb przedstawiania przez studentów swoich kandydatur określa uczelnia.

W Uniwersytecie Jagiellońskim do rejestrowania kandydatur będzie wykorzystywany system USOSweb. Szczegółowe informacje na temat sposobu i terminów wypełniania zgłoszenia oraz dostarczania dokumentów potwierdzających osiągnięcia zostaną podane w kolejnym komunikacie.

Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego - semestr letni 2019/2020
Poznaliśmy laureatów stypendium ministra dla studentów
Odbiór decyzji o przyznaniu stypendium socjalnego dla studentów na semestr zimowy roku akademickiego 2019/2020
Odbiór decyzji o przyznaniu stypendium dla osób niepełnosprawnych na rok akademicki 2019/2020