Wnioski o miejsce w domu studenckim na rok 2019/2020 - doktoranci UJ bez CM

Do 25 czerwca br. w USOSweb trwa I tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2019/2020 dla doktorantów.

Tura przeznaczona jest dla wszystkich doktorantów bez względu na tryb odbywania studiów.

► Aby otrzymać miejsce w pokoju dwuosobowym należy zarejestrować w systemie USOSweb wniosek o miejsce w domu studenckim, nie ma konieczności składania wniosku w wersji papierowej. Dokumentowanie sytuacji materialnej nie jest wymagane.

► Aby otrzymać miejsce w pokoju jednoosobowym należy zarejestrować w systemie USOSweb wniosek o miejsce w domu studenckim oraz złożyć wydruk wniosku wraz z dokumentacją potwierdzającą szczególne okoliczności (sytuacja rodzinna, praca naukowa) w biurze Towarzystwa Doktorantów, ul. Czapskich 4 p. 14.

Więcej na  www.studiuje.uj.edu.pl/doktoranci/akademiki.

Wysokość dochodu uprawniająca do otrzymania kredytu studenckiego w roku akademickim 2019/2020
Stypendium ministra dla studentów i młodych naukowców
Rejestracja na Tydzień Jakości Kształcenia