Ruszyła zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych

15 stycznia uruchomiona została zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych, do udziału w której zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów UJ. Aby przekazać informację zwrotną swoim prowadzącym, wystarczy wypełnić krótką, anonimową ankietę.

Aby przekazać informację zwrotną swoim prowadzącym, wystarczy wypełnić krótką, anonimową ankietę. Formularze oceny dostępne są tutaj: www.jakosc.uj.edu.pl/ankiety (bezpośredni link) oraz w USOSweb w zakładce „Dla studentów" > „Moje studia" > „Ankiety". Zbiorcze wyniki i wszystkie komentarze studentów trafiają bezpośrednio do prowadzącego oraz do władz jego jednostki.

Dzięki wiedzy płynącej z ankiet, w szczególności sformułowanych w polu komentarza opiniach na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę. Z kolei władze poszczególnych jednostek wykorzystują wyniki ankiet do tego, by docenić najlepszych pracowników. Twoja opinia pozwala zmieniać UJ na lepsze - liczymy na Ciebie!

Ocena zajęć dydaktycznych potrwa do 23 lutego.

Wysokość progów i stypendium socjalnego na semestr letni 2017/2018 - studenci (nie dotyczy UJCM)
Wykłady otwarte „Ars Quarendi”
Wnioski o stypendium ministra na rok akademicki 2017/2018
Wysokość progów i kwot świadczeń pomocy materialnej w roku akademickim 2017/2018 (nie dotyczy UJCM)